Váhy pro každého

Kromě osobních vah pro domácí a lékařské účely se velmi často setkáváme i s váhami, které se používají v celé řadě průmyslových oblastí. Patří mezi ně váhy obchodní a kuchyňské, laboratorní, analytické, kontrolní, jeřábové, kontrolní analytické, paletové či závěsné. Pokud se chystáte koupit váhy Kern, obraťte se na e-shop vahy-obchod.sk, který zajišťuje společnost ALSKO, která na slovenském trhu nabízí kvalitní elektronické váhy, jež vyrábějí přední světoví výrobci, mezi něž patří i značka Kern. Kromě vah na e-shopu naleznete také siloměry nebo analyzátory vlhkosti a to nejen kvalitní, ale také za přijatelné ceny. Samozřejmostí je také zajištění servisu pro stávající zákazníky.

Počítací váhy

Pokud přemýšlíte nad tím, jak využít počítací váhy, tak věřte, že jsou ideálním pomocníkem pro počítání kusů a rychlého stanovení přesného počtu výrobků. Na základně referenčního vzorku stanovují hmotnost jednoho kusu výrobku a díky tomu je pak velmi jednoduché připravit potřebný počet požadovaných kusů. Dají se využívat nejen v průmyslu potravinářském, ale také v železářství, při realizaci inventur, během celé řady výrobních procesů. Výhodou některých modelů je rozhraní RS 232, které umožňuje propojení váhy s stolním počítačem, notebookem či dokonce s tiskárnou.

Tipy pro vás

Pokud potřebujete váhy s vysokou váhovou přesností, pořiďte si váhy laboratorní či analytické. Ty se využívají v místech se stabilní teplotou, nízkým prouděním vzduchu a jsou vhodnou volbou pro výzkumnou činnost či oblast farmacie.

Pro výrobní procesy, expedici zboží, prodejny zeleniny a ovoce či sběrné dvory jsou určeny váhy plošinové. K některým modelům, především k těm, kde jsou čtyři snímače hmotnosti, je možno dokoupit nájezdové rampy. Váha se dá také zapustit do podlahy.

Potřebujete-li váhy pro kontrolní činnost ve skladech nebo výrobních provozovnách, objednejte si váhy závěsné.