Velký prostor zastřeší montovaná hala na klíč

Zakládáte firmu nebo hodláte rozšířit tu stávající? Jste majitel venkovního sportovního areálu a uvažujete o jeho zastřešení? Nabízí se jedno velmi snadné řešení a tím jsou montované haly – http://www.haly-polak.cz/ .

Montované haly Polák

Společnost je na trhu již nějakou dobu, za níž nasbírala celou řadu zkušeností, díky nimž jsou haly kvalitní. Další výhodou je neustálé vylepšování technologií výroby, inovace a vývoj nových metod, které zajistí dokonalé haly, avšak za přijatelné ceny.

Veškeré dění společnosti (výroba i vývoj) se uskutečňuje v Dětřichově u Svitav, kde se nacházejí nové a velmi moderní haly.

Možnosti využití

Montované haly nabízejí široké možnosti využití a to nejen v průmyslu, ale i v zemědělství či v oblasti sportu. Jsou ideální jako sklady pro materiál i hotové výrobky, lze jimi zastřešit výrobní průmyslové haly nebo zemědělské sklady či ustájení pro chovná zvířata. Na své si přijdou i vyznavači sportovních činností. Haly se s velkým úspěchem využívají jako jízdárny nebo pro zastřešení ploch na tenis, hokej a další sportovní činnosti. Zapomenout nesmíme ani na zastřešení bazénů. V neposlední řadě lze haly využít jako zastřešení garáží, hangárů či parkovacích ploch.

Výhody montovaných hal

Montované haly nabízejí celou řadu výhod. Asi největší z nich je velmi přijatelná cena. Mezi další výhody patří rychlá a snadná montáž i jednoduchá demontáž, téměř žádné nároky na údržbu a velmi dlouhá životnost, kterou zaručují nejen kvalitní materiály, ale i dobrá řemeslná práce. Montovanou halu lze využít i pro rozšíření již existujícího prostoru.Také ji můžete propojit s objektem stávajícím. Kromě toho ji lze upravit dle zadaných požadavků či k ní přidat ještě celou řadu doplňkových prvků (odvětrávání, venkovní opláštění nebo vnitřní osvětlení).