S nadcházejícím létem je tady také nejoblíbenější doba – doba dovolených. Ale už vás nebaví, že každý rok sednete do letadla a vysednete v nějaké přímořské oblasti a pak se jen sluníte na pláži? Co to zkusit letos nějak jinak? Vezměte s sebou partu přátel, pronajměte si společně minibus nebo dodávku a vyrazte objevovat krásy naší republiky.

Proč si pronajmout auto?

Hlavní výhodou je velká úspora cestovních nákladů – podělte se o ně se svými přáteli, které vezmete na dovolenou s sebou a všem se vám dovolená bude líbit mnohem víc díky pocitu, jak jste ušetřili, a přesto si užili skvělou dovolenou. A hlavně – proč byste si opotřebovávali svoje auto, když si můžete užít prostor a komfort se svými přáteli díky půjčení minibusu?

Kde si takové auto pronajmout?

Půjčovny minibusů či dodávek najdete prakticky všude. Není proto problém například pronájem dodávky v Praze či jiném větším městě, které máte poblíž nebo ve kterém žijete. Také je dobré si dopředu zjistit reference na vámi vybranou půjčovnu, a hlavně si na jejích internetových stránkách prohlédnout vozový park.

Musíte se přeci přesvědčit, že vás a vaše peníze čekají jen moderní auta, které nebudou mít vysokou spotřebu a vy se naopak nebudete bát, že se vám auto někde po cestě „rozsype“. Pokud půjčovna nemá nabídku svých vozů na internetu, dejte od ní raději ruce pryč a najděte si takovou, která se za svá vozidla nemusí stydět a na internet je klidně vystaví.

A co stěhování?

To je samozřejmostí – ovšemže si v půjčovně můžete pronajmout i dodávku na stěhování nábytku. Taková auta by měla být ve vozovém parku jasně označena, že jsou určena pro přepravu různého nákladu. Vy si alespoň můžete dopředu vybrat vůz, který svou velikostí splňuje kritéria, která požadujete a do půjčovny můžete už jít na jisto. A to je přeci také skvělá úspora času!